AUKCE NEMOVITOSTÍ

Vaši nemovitost můžeme prodávat pomocí aukce, díky čemuž jsme schopni zajistit nejvyšší možnou cenu. Tento způsob lze s úspěchem použít v případě, že najdeme v krátkém časovém období 2 a více zájemců. Závazná pravidla a podmínky aukce byly vypracovány advokátní kanceláří Vilímková Dudák Partners a zajišťují bezchybný a férový průběh aukce. Kupující si jednoduše sám určí, za kolik je schopen a ochoten nemovitost koupit. Skvělý způsob, že?

Prodej, kde majitel získal 1,6 milionu navíc

  • Jedním z příkladů, kdy aukční prodej přinesl majitelům téměř dvojnásobek odhadní ceny, byl prodej realizovaný v červnu 2018. Původní hrubé odhady se pohybovaly na hodnotách okolo 1,1 milionu korun. Nicméně lokalita domu byla skvělá, proto jsme se rozhodli věnovat této nemovitosti maximální péči.
  • Majitelé na prodej nespěchali, proto jsme se zahájením prodeje vyčkali na vhodné období, dům i zahradu jsme uklidili, upravili a nachystali na prodej v aukci. Díky těmto přípravám jsme zahájili prodej na ceně necelých 1,6 milionu korun.
  • Nemovitost jsme zpropagovali, inzerovali na realitních serverech a prodej jsme podpořili cílenou reklamní kampaní. Nakonec proběhlo téměř 40 prohlídek, obdrželi jsme 11 závazných nabídek

  • nemovitost jsme díky aukci prodali za téměř 2,7 milionu korun.

Podívejte se, jak probíhala naše "PROMĚNA"

Chcete také prodat za nejvyšší možnou cenu?