Pronájem bytu 4+1 Praha - Hodkovičky

Exkluzivní pronájem prostorného bytu v 1. patře vilového domu obklopeného vzrostlou zahradou na příjemném a klidném místě v Praze - Hodkovičkách.

Bytová jednotka o dispozici 4+1 nabízí prostorné, stylové pokoje o celkové rozloze blížící se 127 m2 a necelých 7m2 podlouhlého balkonu s krásným výhledem do zeleně vzrostlé zahrady s jehličnatými, listnatými i ovocnými stromy. Praktické uspořádání místností i velkorysé úložné prostory jsou zárukou pro příjemné bydlení. Ve spojitosti s možností užívání zahrady a parkováním ve dvoře nabízí tento nájemní byt ideální základ pro příjemné bydlení.

Dům se nachází v ulici Nad Údolím, v zástavbě, která je ze tří stran obklopena lesem, kterým protéká Branický potok a nalézá se zde i rybník. V blízkosti naleznete dětské hřiště, mateřskou i základní školu. Autobusová zastávka je vzdálena přibližně 450 m od domu a je s přímým spojením na nedaleké nádraží Braník nebo na metro "C" Kačerov. Kompletní síť obchodů naleznete na nedaleké Novodvorské, která je také na přímé lince autobusu.

Více ve fotogalerii níže a samozřejmě veškeré dotazy rádi zodpovíme, neváhejte kontaktovat makléře!

PLATBY

Pronájem 19.800,-

Měsíční poplatky 4.800,-

Při podpisu smlouvy skládáte 1 měsíční nájem dopředu a kauci ve výši dvou měsíčních nájmů.

    ONLINE POPTÁVKA

    Zajímá Vás více, nebo se rovnou chcete domluvit na termínu možné prohlídky? Napište nám, rádi Vám vše potřebné doplníme a případně se těšíme na setkání! Pro zefektivnění sjednání prohlídky prosíme o uvedení více vyhovujících termínů.

    PŘÍMÝ KONTAKT NA MAKLÉŘE


          T.: +420 731 682 238


                     Tomáš Valtera