Byt 4+1, ul.Jílovská,Praha 4

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt 4+1 v osobním vlastnictví v ulici Jílovská na Praze 4 - Braníku s rozlohou 64 m2. Byt se nachází v klidné části obklopené parky a zelení. Prostředí je příjemné na procházku a na posezení v nedaleké kavárně či cukrárně s venkovní zahrádkou, ale zároveň i na vychutnání si pravého pražského ruchu na Novodvorské, která je vzdálena ani ne pět minut pomalejší chůze. V okolí pěti minut od bytu naleznete nákupní centrum Novodvorská Plaza, několik supermarketů, lékařský dům i kulturní centrum a divadlo, budova přímo sousedí druhým koncem se základní a mateřskou školou Jílovská a na druhé straně se základní školou s rozšířenou výukou jazyků a sportovní výchovy. Oblast je tedy velice zajímavá pro rodiny s dětmi, ale své si zde najde bezpochyby každý.

Byt je dispozičně řešen jako 4+1, ale má zatím původní jádro a je tedy vhodný k rekonstrukci v případě zájmu. Dá se s ním skvěle pracovat. V celém bytě je pouze jedna nosná stěna (mezi obývacím pokojem a kuchyní - možno vidět na plánku níže). Nabízí se tedy možnost plně si byt uzpůsobit vlastní potřebě, včetně rozpoložení příček a úpravy dispozice. V případě, že by Vás původní jádro netrápilo, doporučili bychom pouze výměnu nebo úpravu podlahových krytin a byt může zůstat bez dalších investic k příjemnému užívání.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat!

CENA NEMOVITOSTI

3,900.000,- Kč

V ceně pro kupujícího zahrnuto:

  • kompletní zajištění smluvní dokumentace, advokátní úschova a převod nemovitosti na kupujícího,
  • zajištění přepisu služeb na nového majitele,
  • pomoc s vyplněním všech potřebných daňových formulářů a přiznání,
  • poradenská a konzultační činnost (budete-li chtít například provádět stavební úpravy atd. a nevíte-li, kam se obrátit pro různá povolení apod., vše co byste mohli potřebovat po zakoupení nemovitosti),
  • odhad a zajímavé doplňkové služby zdarma bude-li současně probíhat prodej Vaší nemovitosti,
  • zdarma vyřízení hypotéčního úvěru na kupovanou nemovitost.

PŘÍMÝ KONTAKT NA MAKLÉŘE


      T: +420 731 682 238


                         Tomáš Valtera