Chalupa Bělice (Neveklov)

Exkluzivní prodej klasické středočeské chalupy, která byla kolaudována jako zemědělská usedlost v obci Bělice (Neveklov) se nachází zhruba 20 km od Benešova v krásné krajině směrem na Slapy. Slapské jezero je vzdáleno 5km, přehrada nebo Živohošť 10 km. Z 3 km vzdálené Jablonky je pak přímý spoj do Prahy. Hledáte-li krásné odpočinkové místo v blízkosti Prahy , neváhejte nás kontaktovat.

Chalupa byla postavena před více než 100 lety a v průběhu času se více či méně zvelebovala a opravovala. Pro rekreační účely je využitelná okamžitě, případně při kompletní rekonstrukci nabízí mnoho možností i pro účely trvalého bydlení. Rozloha celého pozemku je 782 m2. Z toho je zastavená část 123,5 m2 domem (+ mlat) a na 126 m2 stojí dřevěná stodola. Samostatná zahrada má tedy cca 532,5 m2. Pozemek je u hlavní, zpevněné komunikace s krásným výhledem na místní malebný kostel sv. Máří Magdaleny. Dispozice obytné části jsou 2+1, z toho obývací pokoj má 23 m2 (orientace na jiho-východ),druhý pokoj 19 m2 (jiho-západ) a kuchyň 8,5 m2 (severo-východ). Výška stropu je 2,3 m (15 cm trámy). Nad obytnou částí domu je i půda, střecha je sedlová. Dům je podsklepen třemi sklípky s klenbou.
Do domu je přivedena elektřina a voda. Není napojen na kanalizaci, suché WC. Nutnost zřízení věcného břemene pro přívod vody k sousednímu domu.

Základní občanská vybavenost je k dispozici v 5 km vzdáleném Neveklově, kompletní pak v Benešově. V Bělici je přes 70 staveb a kolem 100 obyvatel.
Vzhledem k plánovanému sjezdu z dálnice D3 lze předpokládat dojezd do Prahy cca 20 minut, tímto se do budoucna hodnota pozemku značně navýší.