Prodej rodinného domu - Zbořený Kostelec

Prodej rodinného domu nás zavede do příjemné vesnice Zbořený Kostelec, která je částí města Týnec nad Sázavou nedaleko Benešova. Lokalitu si zamilujete, hledáte-li kombinaci skvělého dopravního spojení do Prahy a především krásné krajiny na břehu řeky Sázavy, která je vhodná pro široké sportovní vyžití i odpočinek od městského shonu. Sjíždíte-li rádi řeku, jezdíte na kole, či jen chodíte na procházky nebo houbaříte a máte-li chuť pustit se do dokončení započaté rekonstrukce a upravit si dům dle svých představ, nenechte si ujít možnost prohlídky.

Dispozice domu je 3+1, dům je podsklepen a i podkroví nabízí mnoho využitelného prostoru. V přízemí naleznete hlavní chodbu, ze které vede schodiště do sklepa, schodiště do první patra, je zde koupelna s vanou, sprchovým koutem, elektrickým bojlerem, pod kterým je dostatek prostoru na pračku a samostatná toaleta. Dominantou přízemí je pak prostorná kuchyň s rohovou kuchyňskou linkou a kamny a velký pokoj. V patře se pak z chodby dostanete ke schodišti vedoucímu na půdu, naleznete zde maličkou toaletu a dále dva prostorné pokoje (zhruba 19 m2 každý) s výhledem k řece Sázavě a na více než 6m2 velkou terasu.  

Pozemek o rozloze 357 m2 obklopuje celý dům a naleznete na něm vzrostlé okrasné i užitkové stromky, prostor pro příjemné posezení a dřevěnou kůlnu. Pozemek je částečně oplocen.

Dům má novou střechu a rozvody elektřiny, přesto bude vyžadovat zásadní rekonstrukci (zejména výměnu oken a dveří, podlahy, omítky a výmalbu), díky níž si ale budete moci přizpůsobit interiér dle svých představ. Voda je zajištěná z kvalitní studny společné pro 3 domy s dostatkem kvalitní vody. Odpad je řešen do jímky u domu, která je prostřednictvím čerpadla automaticky přečerpávána do obecního odpadu.

Jen pár desítek metrů od domu protéká řeka Sázava, nad kterou se u soutoku s Kamenickým potokem tyčí zřícenina gotického hradu Zbořený Kostelec. Hrad, který pravděpodobně založil v poslední třetině 13. století král Václav II., je chráněnou kulturní památkou a dostanete se k němu hned po třech turistických trasách. Pod hradem je také autobusová zastávka pražské linky č. 339, která byla pro občany Zbořeného Kostelce zpřístupněna díky unikátní 143 metrů dlouhé lávce pro pěší a cyklisty v roce 2015. Za zhruba 10 minut chůze se tak dostanete k přímému autobusu do Prahy (Budějovická / Nemocnice Krč - Týnec nad Sázavou), což z této oblasti činní ideální místo pro trvalé bydlení i při zaměstnání v hlavním městě. Vlakovou zastávku s přímým spojem do Prahy pak naleznete v nedalekém Týnci nad Sázavou (cca 3 km pro pěší, 3,8 km autem), vzdálenosti autem jsou pak zhruba 12 km do Benešova, za 45 minut lze být v centru Prahy.

Zdroj mapy: www.mestotynec.cz

Informace o prodeji

  • Kupní cena nemovitosti: 2.990.000,- Kč*
  • V ceně je zahrnut veškerý právní servis a služby realitního makléře.
  • V případě potřeby Vám pomůžeme se zprostředkováním hypotéčního úvěru.

Volejte 731 682 238

nebo pište na tomas.valtera@re-max.cz