Financování - hypotéky

Kolik si můžu půjčit?

Spočítáme Vaše možnosti a výši úvěru, kterou můžete od banky získat. Budete tak přesně vědět, jakou nemovitost a v jaké cenové relaci hledat. Zároveň Vám pokud již nemovitost vybranou máte, můžeme přesně říct, zda je možné získat úvěr přímo na ni. Zjistíme Vám tedy všechny parametry, dle kterých banka o schválení žádosti rozhodne, předem a ušetříte tak spoustu času i nepříjemností s například předčasně podepsanou rezervací.

Za jakých podmínek?

Souběžně s předchozím krokem Vám poskytneme nejaktuálnější přehled produktů od úvěrových společností, bank v České republice, u kterých budete splňovat podmínky pro získání úvěru. A navíc, umíme hlídat i veškeré akční nabídky. Dostanete tak na výběr okamžitě přehlednou nabídku k porovnání bez toho, abyste museli sami běhat po bankách. Nemáte-li navíc zatím vybranou nemovitost, můžeme nalézt vhodné nastavení, které Vám bude vyhovovat.

Jak postupovat?

V případě, že se rozhodnete a vyberete si vhodný produkt od konkrétní banky nebo úvěrové společnosti, připravíme Vám kompletní soupis podkladů a formulářů, pomůžeme Vám s jejich vyplněním a přesně vysvětlíme co, kdy, jak, abyste bez starostí  peníze pro Váš účel jste obdrželi co nejdříve. Nebudete tak tápat ve formulářích, budeme po Vašem boku po celou dobu a s papíry i návštěvou banky Vám pomůžeme.

I tato služba navíc má za sebou příběh ....

S každým prodejem se setkáváme se spoustou zájemců, kteří hledají nové bydlení. Někteří mají způsob financování již promyšlený, jiní ho teprve hledají, tak jako tak ale ve většině případů stojí před konkrétní nemovitostí s otazníkem, zda jim právě na tu banka úvěr poskytne.


A právě proto, že jsme se již několikrát museli loučit se zájemci, kteří nám odcházeli zklamaní, že na hypotéku na prohlédnutou a vybranou nemovitost nedosáhli, rozšířili jsme rozsah služeb poměrně nadstandardně a přímo v rámci týmu poskytujeme i hypoteční servis s garancí velice rychlého vyřízení díky tomu, že se nemusíme obracet na externí spolupracovníky.

Co Vám spojení realitního a hypotečního servisu přinese navíc?

  1. Úsporu času a energie, kterou byste museli věnovat zjišťováním podmínek u jednotlivých bank nebo schůzkami se samostatným hypotečním specialistou.
  2. Okamžitou odpověď na Vaše otázky. Tím, že se budeme spolu bavit již o konkrétních nemovitostech nebo investičních příležitostech, můžeme pružně reagovat na Vaše dotazy a potřeby z oblasti financování.
  3. Můžeme skvěle skloubit obě oblasti tak, abychom Vám pomohli s výběrem toho nejvhodnějšího - ať už bydlení, investice, finančního produktu.... Zkrátka a jednoduše, bude-li to realizovatelné, předložíme Vám nabídku toho nejzajímavějšího způsobu financování. Pokud realizace možná nebude například kvůli vysokému LTV (nedostatku vlastních zdrojů), pomůžeme Vám s nalezením jiné vhodné nemovitosti, která bude odpovídat Vaší představě.

Máte zájem o finanční servis? Napište nám, budeme Vás obratem kontaktovat.

Pro zajištění financování Vám bude plně k dispozici:

Ing. Dana Rambousková
Ing. Dana Rambousková

Ing. Dana Rambousková Hypoteční makléř

vázaný zástupce  Gepard Finance, a.s. certifikovaný ČNB