Komerční objekt Praha - Střížkov, Litoměřická

Exkluzivně nabízíme k prodeji administrativní budovu v pražském Střížkově v ulici Litoměřická s užitnou plochou 184 m2, sedmi prostornými kancelářskými prostory, zimní zahradou a bohatým zázemím.

Dům je aktuálně zkolaudován jako stavba pro administrativu a sestává z nebytových prostor, které byly plně využívány jako kanceláře a jako prostory pro zázemí zaměstnanců. Lze jej proto začít ihned využívat pro vlastní podnikatelské účely, pro investici (pronájem celého domu jako sídlo firmy) nebo po úvaze zkoulaudovat jeho část jako bytovou jednotku k vlastní potřebě či dalšímu pronájmu.

Dům je zděný, po rekonstrukci, s plastovými okny, která Vás překvapí především velkorysým prosvětlením místností. Čelní strana domu je situována na východ, proto je v hlavních kancelářských prostorech příjemné přirozené osvětlení během celého dopoledne, zatímco odpolední či podvečerní pracovní jednání můžete trávit v prostorné zimní zahradě, která díky okením foliím nabízí i ve vnitrobloku plné soukromí, nebo na menší terase obklopené kvetoucími keři. Pro příjemné pracovní prostředí je dům navíc vybaven zabudovanou klimatizací, koupelnami v každém podlaží a kuchyňskou linkou v prvním patře. Dispozice jednotlivých pater včetně rozložení jednotlivých prostor naleznete v plánku ve fotogalerii.

Nemovitost leží na poměrně frekventované ulici Litoměřická. Firma tak může těžit ze zajímavé průjezdnosti jak osobní dopravy, tak několika autobusových linek, protože umožňuje umístění dobře viditelné reklamy. Zároveň však přímo v ulici nebývá problém s parkováním přímo před domem. V okolí pak naleznete veškerou občanskou vybavenost.

Pro více informací neváhejte nás neváhejte kontaktovat!

CENA NEMOVITOSTI

PRODÁNO

V ceně pro kupujícího zahrnuto:

  • kompletní zajištění smluvní dokumentace, advokátní úschova a převod nemovitosti na kupujícího,
  • zajištění přepisu služeb na nového majitele,
  • pomoc s vyplněním všech potřebných daňových formulářů a přiznání,
  • poradenská a konzultační činnost (budete-li chtít například provádět stavební úpravy atd. a nevíte-li, kam se obrátit pro různá povolení apod., vše co byste mohli potřebovat po zakoupení nemovitosti),
  • odhad a zajímavé doplňkové služby zdarma bude-li současně probíhat prodej Vaší nemovitosti,
  • zdarma vyřízení hypotéčního úvěru na kupovanou nemovitost.

PŘÍMÝ KONTAKT NA MAKLÉŘE


                 T: +420 731 682 238


                    Tomáš Valtera