NA PRODEJ - komerční pozemky Jirny

Pozemky k prodeji se nachází na vysoce frekventovaném místě přímo u hlavní silnice Poděbradská v obci Jirny v komerční zástavbě, která v současné době prochází intenzivním rozvojem. Devizou je vydané stavební povolení na showroom se skladem o půdorysu 800M2 při výšce budovy 7m.

Součástí prodeje je tedy i projektová dokumentace a stavební povolení k výstavbě prodejního a skladového objektu, kde se počítá s jednolodním prostorem, který může být dělitelný. Zahájit stavební práce je možné prakticky okamžitě. V případě zájmu je preferován prodej celé s.r.o., které je vlastníkem pozemků. Firma byla účelově založena pro koupi těchto pozemků a výstavbu komerčního objektu.

Velikost pozemků je 3653 m2, zastavitelnost plochy dle aktuálního UP je 30% a následně je možné přistavět dalších 30% z již zastavěné plochy. Nový územní plán, který by měl vejít v platnost do konce roku 2018 dovoluje potom vyšší zastavitelnost. Mimo půdorys budoucího objektu zůstává tak k dispozici velká plocha využitelná pro parkovací stání a ostatní účely. Na kraji souboru pozemků se v tuto chvíli nachází rodinný dům, který může sloužit jako zázemí během výstavby. Na pozemek je přivedena elektřina a disponuje vlastní studnou. Odpady jsou řešeny jímkou a projekt počítá s vlastní čističkou odpadních vod. Pro přípojku vody vydán souhlas. Přípojka plynu, kterých lze využít, se nachází na druhé straně silnice vedoucí podél pozemku. Pozemky jsou jako jeden celek kompletně oploceny.

FOTOGALERIE

VIZUALIZACE PROJEKTU

Prodejní cena: 18.950.000,- Kč

Prodejní cena zahrnuje nemovitosti včetně projektu, firmu s.r.o. s registrací k DPH, stavební povolení, veškerou dokumentaci, právní servis a služby RK.

Nemovitosti lze pouze pronajmout na dobu určitou (dle dohody, optimálně 5 let). Cena pronájmu je stanovena na 20,- Kč bez DPH (24,2,- Kč včetně DPH) / m2 / měsíčně.

Pro více informací kontaktujte:

Ing. Dana Rambousková, realitní tým Tomáše Valtery

+420 734 693 687

dana.rambouskova@re-max.cz