DŮM TÝDNE: Case Inlet Retreat, Washington, USA

07.05.2018

Projekt The Case Inlet Retreat navrhnutý studiem MW WORKS určitě právem obdržel cenu od American Institute of Architecture (AIA). Propojení architektury s přírodou je v tomto případě skutečně překrásné.

Velká pozornost byla věnována zejména jednotnosti a propojení interiéru s exteriérem, který je zasazen do překrásné scenérie poloostrova. Jednoduché, elegantní tvary a linie byly navrženy přímo pro toto místo a dojem, který vyvolávají je neopakovatelný.  Probuzení s výhledem do lesa, snídaně s výhledem na vodní hladinu.

Celá budova je přitom zaměřena na bezúdržbovost, využity byly vysoce trvanlivé a odolné materiály a bylo maximálně využito přirozeného světla i ventilace.

Co víc si přát.

Fotogalerie (slideshow)

Nemovitost najdete zde: Case Inlet, Washington, USA
Rok výstavby: 2012
Fotograf: © Jeremy Bitterman
Ocenění: 2016 AIA Institute Honor Awards for Architecture

Zdroj: https://www.floornature.com/blog/a-house-in-nature-by-mw-works-11366/


Nejnovější články na našem blogu

Děkujeme všem našim klientům, kteří do nás vložili svou důvěru. Právě díky Vám tu dnes můžeme prezentovat diplom za makléře měsíce - červenec 2019 kanceláře RE/MAX Alfa a zároveň být v TOP 10 RE/MAX Česká republika. DĚKUJEME!

Jedním z nejčastějších právních problémů u rodinných domů je existence staveb nebo přístavků (například přistavěné zádveří nebo celá místnost u domu), které nikdy nebyly zapsány do katastru nemovitostí. Víte-li, že se tato skutečnost týká právě i Vaší nemovitosti - a vůbec to přitom nemusí být Vaší vinou - podívejte se s námi, jak tuto věc řešit.

Zajistit, aby nemovitost byla před převodem na nového majitele právně čistá, je základní povinností prodávajícího. Případně by měl být kupující dostatečně včas upozorněn na to, že na nemovitosti nějaká "právní vada" je, aby se mohl včas rozhodnout, zda se mu vyplatí do nemovitosti investovat i s jejím zatížením. Co ale dělat v případě, že takovou...

Chcete vědět, jak na prodeji nemovitostí skutečně vydělat? Registrujte se k odběru:



.