DŮM TÝDNE: Case Inlet Retreat, Washington, USA

07.05.2018

Projekt The Case Inlet Retreat navrhnutý studiem MW WORKS určitě právem obdržel cenu od American Institute of Architecture (AIA). Propojení architektury s přírodou je v tomto případě skutečně překrásné.

Velká pozornost byla věnována zejména jednotnosti a propojení interiéru s exteriérem, který je zasazen do překrásné scenérie poloostrova. Jednoduché, elegantní tvary a linie byly navrženy přímo pro toto místo a dojem, který vyvolávají je neopakovatelný.  Probuzení s výhledem do lesa, snídaně s výhledem na vodní hladinu.

Celá budova je přitom zaměřena na bezúdržbovost, využity byly vysoce trvanlivé a odolné materiály a bylo maximálně využito přirozeného světla i ventilace.

Co víc si přát.

Fotogalerie (slideshow)

Nemovitost najdete zde: Case Inlet, Washington, USA
Rok výstavby: 2012
Fotograf: © Jeremy Bitterman
Ocenění: 2016 AIA Institute Honor Awards for Architecture

Zdroj: https://www.floornature.com/blog/a-house-in-nature-by-mw-works-11366/


Nejnovější články na našem blogu

Výzdoba oken květinami patří v mnoha domácnostech k prvním rituálům, které si s příchodem prvních teplejších jarních dnů užívají. Inspirujte se i Vy a užijte si letošní jaro s vůní květin , které máte rádi. Příjemně ozdobený exteriér čerstvými květinami dodá každé nemovitosti neopakovatelnou identičnost, která tvoří nejen Váš domov, ale může...

Družstevní byty jsou jednoduše o něco levnější než byty v osobním vlastnictví. Navíc jsou města, kde podíl družstevních bytů převažuje a nabídka bytů v osobním vlastnictví je omezená. Pak je zcela logické, že se takový byt do Vašeho výběru jednoduše dostane. Převod družstevního bytu sebou však nese odlišnosti a specifika, se kterými se u jakéhokoli...

Pokud jste se v loňském roce stali majiteli nemovitosti, máte čas do konce ledna podat daňové přiznání. To bude sloužit jako základ pro budoucí platby daně z nemovitých věcí (dříve daň z nemovitosti). Předmětem daně nejsou jen domy a byty, ale také pozemky, zdanitelné stavby nebo nebytové prostory.

Chcete vědět, jak na prodeji nemovitostí skutečně vydělat? Registrujte se k odběru:.