DŮM TÝDNE: Case Inlet Retreat, Washington, USA

07.05.2018

Projekt The Case Inlet Retreat navrhnutý studiem MW WORKS určitě právem obdržel cenu od American Institute of Architecture (AIA). Propojení architektury s přírodou je v tomto případě skutečně překrásné.

Velká pozornost byla věnována zejména jednotnosti a propojení interiéru s exteriérem, který je zasazen do překrásné scenérie poloostrova. Jednoduché, elegantní tvary a linie byly navrženy přímo pro toto místo a dojem, který vyvolávají je neopakovatelný.  Probuzení s výhledem do lesa, snídaně s výhledem na vodní hladinu.

Celá budova je přitom zaměřena na bezúdržbovost, využity byly vysoce trvanlivé a odolné materiály a bylo maximálně využito přirozeného světla i ventilace.

Co víc si přát.

Fotogalerie (slideshow)

Nemovitost najdete zde: Case Inlet, Washington, USA
Rok výstavby: 2012
Fotograf: © Jeremy Bitterman
Ocenění: 2016 AIA Institute Honor Awards for Architecture

Zdroj: https://www.floornature.com/blog/a-house-in-nature-by-mw-works-11366/


Nejnovější články na našem blogu

Včera došlo k dlouhoočekávanému podpisu zákonu o realitním zprostředkování prezidentem. Mezi kvalitními a poctivými makléři je tak 8. leden bezesporu den k slavení. Pro ty nepoctivé pak dnem smutku, protože konečně tu máme právní úpravu alespoň některých - ale naštěstí těch nejpalčivějších - oblastí realitního obchodu. Co přináší tento zákon...

Děkujeme všem našim klientům, kteří do nás vložili svou důvěru. Právě díky Vám tu dnes můžeme prezentovat diplom za makléře měsíce - červenec 2019 kanceláře RE/MAX Alfa a zároveň být v TOP 10 RE/MAX Česká republika. DĚKUJEME!

Chcete vědět, jak na prodeji nemovitostí skutečně vydělat? Registrujte se k odběru:.