Dům týdne: Kontejnery v Aspenu

10.06.2018

Přestože nás tento dům v současném horkém počasí zavádí do sněhem zapadaného Aspenu, myšlenka, která napadne mnohé, je jasná. Přestože se jedná o dům z kontejnerů, tedy základem je materiál, který příjemným interiérovým klima zrovna neevokuje, může být důkazem, že při vhodném uzpůsobení se hodí do jakéhokoli podnebí.

Tento dům z kontejnerů je designově velice dobře navržený, proto se stává inspirací na tento týden.

Pokud Vás kontejnerové domy nadchly, věřte, že kreativita při jejich sestavení může být překvapující. Podívejte se například na ukázku půdorysů, které výrobce výše představeného domu má aktuálně v nabídce.

Přímo tato firma působí pouze v USA a Kanadě, ale pro inspiraci může být zajímavou volbou. Proto chcete-li vidět víc, můžete zkusit stránky Honomobo.com.

Nejnovější články na našem blogu

Variant, jak prodat nemovitost, je v dnešní době na trhu několik a klient si díky tomu může vybrat přesný typ služby, který mu bude vyhovovat. Od toho, že si prodávající zajistí celý obchod sám, přes využití části služeb, které jsou potřeba a na které nemá dostatečné zkušenosti (jako například smlouvy, propagace, procesy na katastru a podobně), až...

Kupujete nemovitost a potřebujete ji financovat hypotečním úvěrem? Pak se s námi pojďte podívat, na co je potřeba si dát velký pozor, abyste nepřišli o rezervační zálohu. Ať už kvůli chybám v rezervační smlouvě nebo kvůli předražené ceně, díky které i předschválený hypotéční úvěr neprojde. Jak je to možné?

Chtěli byste si pořídit chatu uprostřed lesa, která by byla zcela přizpůsobena krajině tak, aby nijak nebránila přirozené vegetaci a nemusel být nijak upraven přírodní terén? Je to možné! Dnešní Dům týdne Vám představí přesně tento příklad stavby. Moderní, jednoduchá, účelná a přitom zcela v souladu s výše uvedeným. Necháte se inspirovat?
.