Dům týdne: Kontejnery v Aspenu

10.06.2018

Přestože nás tento dům v současném horkém počasí zavádí do sněhem zapadaného Aspenu, myšlenka, která napadne mnohé, je jasná. Přestože se jedná o dům z kontejnerů, tedy základem je materiál, který příjemným interiérovým klima zrovna neevokuje, může být důkazem, že při vhodném uzpůsobení se hodí do jakéhokoli podnebí.

Tento dům z kontejnerů je designově velice dobře navržený, proto se stává inspirací na tento týden.

Pokud Vás kontejnerové domy nadchly, věřte, že kreativita při jejich sestavení může být překvapující. Podívejte se například na ukázku půdorysů, které výrobce výše představeného domu má aktuálně v nabídce.

Přímo tato firma působí pouze v USA a Kanadě, ale pro inspiraci může být zajímavou volbou. Proto chcete-li vidět víc, můžete zkusit stránky Honomobo.com.

Nejnovější články na našem blogu

Výzdoba oken květinami patří v mnoha domácnostech k prvním rituálům, které si s příchodem prvních teplejších jarních dnů užívají. Inspirujte se i Vy a užijte si letošní jaro s vůní květin , které máte rádi. Příjemně ozdobený exteriér čerstvými květinami dodá každé nemovitosti neopakovatelnou identičnost, která tvoří nejen Váš domov, ale může...

Družstevní byty jsou jednoduše o něco levnější než byty v osobním vlastnictví. Navíc jsou města, kde podíl družstevních bytů převažuje a nabídka bytů v osobním vlastnictví je omezená. Pak je zcela logické, že se takový byt do Vašeho výběru jednoduše dostane. Převod družstevního bytu sebou však nese odlišnosti a specifika, se kterými se u jakéhokoli...

Pokud jste se v loňském roce stali majiteli nemovitosti, máte čas do konce ledna podat daňové přiznání. To bude sloužit jako základ pro budoucí platby daně z nemovitých věcí (dříve daň z nemovitosti). Předmětem daně nejsou jen domy a byty, ale také pozemky, zdanitelné stavby nebo nebytové prostory.
.