Dům týdne: Kontejnery v Aspenu

10.06.2018

Přestože nás tento dům v současném horkém počasí zavádí do sněhem zapadaného Aspenu, myšlenka, která napadne mnohé, je jasná. Přestože se jedná o dům z kontejnerů, tedy základem je materiál, který příjemným interiérovým klima zrovna neevokuje, může být důkazem, že při vhodném uzpůsobení se hodí do jakéhokoli podnebí.

Tento dům z kontejnerů je designově velice dobře navržený, proto se stává inspirací na tento týden.

Pokud Vás kontejnerové domy nadchly, věřte, že kreativita při jejich sestavení může být překvapující. Podívejte se například na ukázku půdorysů, které výrobce výše představeného domu má aktuálně v nabídce.

Přímo tato firma působí pouze v USA a Kanadě, ale pro inspiraci může být zajímavou volbou. Proto chcete-li vidět víc, můžete zkusit stránky Honomobo.com.

Nejnovější články na našem blogu

Jedním z nejčastějších právních problémů u rodinných domů je existence staveb nebo přístavků (například přistavěné zádveří nebo celá místnost u domu), které nikdy nebyly zapsány do katastru nemovitostí. Víte-li, že se tato skutečnost týká právě i Vaší nemovitosti - a vůbec to přitom nemusí být Vaší vinou - podívejte se s námi, jak tuto věc řešit.

Zajistit, aby nemovitost byla před převodem na nového majitele právně čistá, je základní povinností prodávajícího. Případně by měl být kupující dostatečně včas upozorněn na to, že na nemovitosti nějaká "právní vada" je, aby se mohl včas rozhodnout, zda se mu vyplatí do nemovitosti investovat i s jejím zatížením. Co ale dělat v případě, že takovou...

Výzdoba oken květinami patří v mnoha domácnostech k prvním rituálům, které si s příchodem prvních teplejších jarních dnů užívají. Inspirujte se i Vy a užijte si letošní jaro s vůní květin , které máte rádi. Příjemně ozdobený exteriér čerstvými květinami dodá každé nemovitosti neopakovatelnou identičnost, která tvoří nejen Váš domov, ale může...
.