Dům týdne: Kontejnery v Aspenu

10.06.2018

Přestože nás tento dům v současném horkém počasí zavádí do sněhem zapadaného Aspenu, myšlenka, která napadne mnohé, je jasná. Přestože se jedná o dům z kontejnerů, tedy základem je materiál, který příjemným interiérovým klima zrovna neevokuje, může být důkazem, že při vhodném uzpůsobení se hodí do jakéhokoli podnebí.

Tento dům z kontejnerů je designově velice dobře navržený, proto se stává inspirací na tento týden.

Pokud Vás kontejnerové domy nadchly, věřte, že kreativita při jejich sestavení může být překvapující. Podívejte se například na ukázku půdorysů, které výrobce výše představeného domu má aktuálně v nabídce.

Přímo tato firma působí pouze v USA a Kanadě, ale pro inspiraci může být zajímavou volbou. Proto chcete-li vidět víc, můžete zkusit stránky Honomobo.com.

Nejnovější články na našem blogu

Včera došlo k dlouhoočekávanému podpisu zákonu o realitním zprostředkování prezidentem. Mezi kvalitními a poctivými makléři je tak 8. leden bezesporu den k slavení. Pro ty nepoctivé pak dnem smutku, protože konečně tu máme právní úpravu alespoň některých - ale naštěstí těch nejpalčivějších - oblastí realitního obchodu. Co přináší tento zákon...

Děkujeme všem našim klientům, kteří do nás vložili svou důvěru. Právě díky Vám tu dnes můžeme prezentovat diplom za makléře měsíce - červenec 2019 kanceláře RE/MAX Alfa a zároveň být v TOP 10 RE/MAX Česká republika. DĚKUJEME!
.