Home - Staging na přání aneb proměna bez investice

20.08.2017

Zapátrali jsme v archivu, abychom Vám mohli názorně ukázat, jak málo mnohdy stačí k tomu, aby se v rámci příprav nemovitosti k prodeji stala z obyčejné koupelny oáza klidu a prostor pro odpočinek nových majitelů. Vše navíc proběhlo bez investice jediné koruny! Stačilo dodržet jen pár základních pravidel pro prodej jakékoli nemovitosti. Uklidit, odosobnit, zútulnit.

Fotogalerie byly pořízeny během příprav pouze fotoaparátem v telefonu, nejsou zde použity profesionální fotky, abyste viděli, jak markantní rozdíl může udělat pouhá správná příprava k prodeji, bez vlivu profesionálního nafocení.

Přesvědčte se sami, že stačí skutečně málo!

Protože jsme první návštěvu s majiteli před přípravou bytu absolvovali večer, koupelna byla "v plném provozu". Přesto nám bylo dovoleno zachytit i původní stav za běžného chodu domácnosti s malým dítětem, abychom Vám co nejvěrněji mohli ukázat výsledný efekt.

Nejbližší víkend jsme využili pro přípravu nemovitosti na profesionální nafocení. Majitelé provedli úklid celého domu a těšili se, jak vše nafotíme a hotovo. Ano, v této fázi bohužel mnohdy mnoho makléřů končí. Nafotí prostory, vyvěší obrázky na internet a dál "děj se vůle...". Jenže mi chceme pro majitele získat maximum - ať co do množství potencionálních zájemců, tak ve výsledku samozřejmě prodejní ceny. Takže to není náš případ, pokračujeme dále :).

Nyní již s naší pomocí jsme koupelnu museli odosobnit. Což v našem případě znamenalo úplně ji vystěhovat co do předmětů osobní potřeby, dětských hraček, množství ručníků, přímotopu, sušáku na prádlo a dalších "nezbytností", které zde být nemusí. Místnost jistě "prokoukla", ale stále to není ono, že?

V posledním kroku jsme již přešli k samotným úpravám. Nakonec jsme se svolením majitelů odstranili i poslední přebytečný kus nábytku, který do koupelny nepatřil - bílou komodu, která byla původně využívána s dodatečným rozšířením jako přebalovací pult. Přestěhovali jsme skříňku s šuplíky a zabudovaným košem na prádlo dál od vstupních dveří, abychom zvětšili opticky prostor díky možnosti plného otevření dveří. Použili jsme pár doplňků, které jsme nalezli jinde v domě a je to! Zcela jiná místnost je tu a bez jakékoli investice!

Výsledná podoba koupelny majitele velmi příjemně překvapila. A protože koupelna s kuchyní patří k srdci jakékoli nemovitosti, úspěšný prodej na sebe nenechal dlouho čekat.

Chcete i Vy pomoci s profesionální přípravou nemovitosti na prodej? Neváhejte a obraťte se na náš tým!