Zajistíme prodej Vaší nemovitosti tak, abyste věděli, že jste nemohli prodat lépe.

Od úvodní schůzky po stanovení prodejní ceny

Seznámím se s Vaší nemovitostí a na základě zpracovaní tržní analýzy zahrnující srovnatelný typ objektů Vám vypočítám ideální prodejní cenu a navrhnu plán prodeje. 

Chcete víc při drobných úpravách? Předám Vám své know-how

I zdánlivé maličkosti při prezentaci Vaší nemovitosti Vám mohou navýšit zisk z prodeje. Jak na homestaging Vám představím na míru po seznámení se s Vaší nemovitostí.

Profesionální marketing a prezentace Vaší nemovitosti

Profesionálně zpracovaná prezentace a využití široké škály marketingových nástrojů dopomohou k rychlému prodeji či pronájmu Vaší nemovitosti.

Uveřejním Vaši nabídku a zajistím spolupráci s ostatními makléři

Vaše nemovitost bude prezentována mimo jiné na významných realitních portálech, ale i uvnitř sítě RE/MAX. Najít vhodného kupujícího či nájemce tak může pomoci v rámci spolupráce více než 1.000 realitních makléřů z celé České republiky i ze zahraničí.

Kompletní servis a informace pro zájemce o Vaši nemovitost

Zajištění prohlídek a dodání kompletního především informačního a následně i právního či finančního servisu pro vážné zájemce o Vaší nemovitost jsou samozřejmostí. Oboustranně profesionální přístup je základem pro úspěšně uzavřenou transakci.

Zajištění veškeré smluvní dokumentace a převodů

Díky spolupráci s právníky a dalšími odborníky je celý proces prodeje plně zajištěn z mé strany a Vám i kupujícímu odpadnou veškeré starosti spojené s převody a běháním po úřadech. Navíc se neztratíte ani v legislativních procesech prodeje.

Hypotéční úvěry

Zajištění hypotéčního úvěru včetně poradenství v této oblasti je v rámci  služby zcela zdarma. Vybírat můžete z produktů všech tuzemských institucí, proto můžeme garantovat tu nejlepší nabídku.

Výkup nemovitosti

Potřebujete mít volné finanční prostředky k dispozici takřka okamžitě? Při využití služby Výkup nemovitosti budete mít peníze na svém účtu již do 48 hodin od podpisu kupní smlouvy.

Investice do nemovitosti

Investice do nemovitostí je jedním z nejefektivnějších způsobů zajištění pasivního příjmu i zhodnocení úspor. Poradím Vám, kdy se Vám investice vyplatí a dopomohu Vám k její realizaci.

Aukce

Jsou situace, kdy se vyplatí obejít klasickou prodejní cestu a prodej uskutečnit formou aukce. Můžeme tak dosáhnout mnohem zajímavějších výsledků, prodávající dostane za svou nemovitost víc a kupující nemusí být zklamaný jen proto, že nepřišel jako první, ale má možnost si nemovitost koupit na základě vlastní nabídky. A to je fér, co myslíte? Celý proces Vám rádi představíme.

Doplňkové služby

Stěhování, řemeslníci, drobné stavební úpravy, profesionální úklid, homestager, designér, správce nemovitosti, pojišťovací agent, ... Zkrátka cokoli, co je potřeba k tomu, abyste Vy sami nemuseli řešit nic, co by se Vám nechtělo, nebo na to jen nemáte čas. Rádi Vám spolu s mým týmem po dohodě s Vámi zajistíme nebo zprostředkujeme cokoli, co bude třeba k úspěšnému prodeji.

Poprodejní servis

Velice rád s Vámi zůstanu v trvalém kontaktu pro případ, že byste v budoucnu potřebovali Vy nebo někdo z Vašich blízkých s čímkoli pomoci. Zároveň si velmi vážím doporučení od svých spokojených klientů, proto z mé strany nejen jako poděkování nabízím doporučitelskou odměnu v momentě realizace. Na bližší informace se neváhejte zeptat!