NÁŠ REALITNÍ TÝM

Tomáš Valtera - certifikovaný ISO makléř RE/MAX Alfa, vedoucí týmu


"Věřím, že pouze nasazení, profesionální služby a absolutně proklientský přístup, mohou vést k úspěchu. Svým klientům nabízím kompletní řešení prodeje nemovitostí a jistotu, že celý jeho průběh je mým týmem perfektně zajištěn.

Jmenuji se Tomáš Valtera a jsem certifikovaný realitní makléř v jedné z dlouhodobě nejúspěšnějších realitních kanceláří nejen v Praze, ale i v České republice - RE/MAX Alfa. Když jsem se před několika lety rozhodoval pro vhodnou kancelář, byla RE/MAX Alfa jasnou volbou díky hodnotám a postoji ke klientům, kteří jsou vždy na prvním místě, a kterým, nejen díky kvalitnímu a vyspělému zázemí, můžeme nabídnout 100% servis a kvalitu.

Za dobu svého působení jsem mohl pomoci s bydlením i souvisejícími rodinnými situacemi mnoha klientům. Realitní makléř není prací ale životním stylem a vážím si toho, že s mnoha klienty zůstáváme i nadále v dlouhodobém až přátelském kontaktu. Je mi ctí pomáhat lidem s tak zásadní otázkou, jako je jejich bydlení. A bude mi ctí pomoci i Vám. Specializuji se zejména na prodej bytů v Praze.

Tomáš Valtera, certifikovaný realitní makléř RE/MAX Alfa
Tomáš Valtera, certifikovaný realitní makléř RE/MAX Alfa
Ing. Dana Rambousková - realitní makléř RE/MAX Alfa, hypotéční makléř certifikovaný ČNB, vázaný zástupce Gepard finance, a.s.
Ing. Dana Rambousková - realitní makléř RE/MAX Alfa, hypotéční makléř certifikovaný ČNB, vázaný zástupce Gepard finance, a.s.

Ing. Dana Rambousková - realitní makléř RE/MAX Alfa, hypotéční makléř certifikovaný ČNB, vázaný zástupce Gepard finance, a.s.


Klienty provedeme celým procesem koupě i prodeje s maximální odborností a péčí. Abychom ohlídali nejen absolutní bezpečnost, komfort a rychlost prodeje, pomůžeme i s financováním bydlení tak, aby klienti odcházeli plně spokojeni s kvalitou a rozsahem služeb.

Mou prioritou je spolehlivost. Pokud něco slíbím, i za cenu probdělých nocí pracuji tak, aby spolupráce s mými klienty mohla být o stoprocentní důvěře.

Osobně se spolu setkáme zejména v lokalitě, na kterou se specializuji, v oblasti Mělník - Neratovice - Brandýs nad Labem.


Daniel Kubeš - realitní makléř RE/MAX Alfa


Mojí specializací jsou rezidenční nemovitosti na Praze 10. Právě zde bydlím a tuto lokalitu dobře znám. Vím, jaká je situace na místním trhu s realitami, jak se zde pohybují ceny a díky každodennímu kontaktu s místními lidmi v rámci pracovních i volnočasových aktivit se na mě obrací potenciální zájemci o koupi i pronájem.

Hledáte-li partnera pro prodej, pronájem, koupi nebo financování nemovitosti na Praze 10, budu Vám rád k dispozici.

Daniel Kubeš - realitní tým Tomáše Valtery
Daniel Kubeš - realitní tým Tomáše Valtery

Mise, vize

Základní vizí celého týmu je poskytovat plně profesionální a komplexní služby připravené klientovi na míru. Věříme, že pouze spokojený klient, doporučí služby dál, proto je naším cílem poskytovat služby na té nejvyšší možné úrovni a být rodinným makléřem, na kterého se budou obracet s důvěrou generace.

Hodnoty

Profesionální a absolutně férové jednání je základem, který náš tým nabízí. Klienti si mohou být jisti, že jednáme plně v jejich prospěch, ale přesto k úspěšnému obchodu dojde až tehdy, jsou-li spokojeni všichni - jak prodávající, že skvěle prodal, tak kupující, že získal skvělou nemovitost, svůj nový domov.

Nepostradatelná podpora našeho týmu

Mgr. Jan Zajíček a JUDr. Ilona Černochová

Advokáti

Kompletní zajištění smluvní dokumentace a advokátní úschovy pro bezpečný průběh celého obchodu.

Ing. Táňa Holoušová, CSc.

Odhadce nemovitostí

Soudní znalec v oboru ekonomika, stavebnictví.