O MNĚ

"Věřím, že pouze nasazení, profesionální služby a absolutně proklientský přístup, mohou vést k úspěchu. Svým klientům nabízím kompletní řešení prodeje nemovitostí a jistotu, že celý jeho průběh je mým týmem perfektně zajištěn.

Jmenuji se Tomáš Valtera a jsem certifikovaný realitní makléř v jedné z dlouhodobě nejúspěšnějších realitních kanceláří nejen v Praze, ale i v České republice - RE/MAX Alfa. Když jsem se před několika lety rozhodoval pro vhodnou kancelář, byla RE/MAX Alfa jasnou volbou díky hodnotám a postoji ke klientům, kteří jsou vždy na prvním místě, a kterým, nejen díky kvalitnímu a vyspělému zázemí, můžeme nabídnout 100% servis a kvalitu.

Za dobu svého působení jsem mohl pomoci s bydlením i souvisejícími rodinnými situacemi mnoha klientům. Realitní makléř není prací ale životním stylem a vážím si toho, že s mnoha klienty zůstáváme i nadále v dlouhodobém až přátelském kontaktu. Je mi ctí pomáhat lidem s tak zásadní otázkou, jako je jejich bydlení. A bude mi ctí pomoci i Vám.

Mise, vize

Základní vizí mě i celého týmu je poskytovat plně profesionální a komplexní služby připravené klientovi na míru. Věřím, že pouze spokojený klient, doporučí služby dál, proto je mým cílem poskytovat služby na té nejvyšší možné úrovni a být rodinným makléřem, na kterého se budou obracet s důvěrou generace.

Hodnoty

Profesionální a absolutně férové jednání je základem, který můj tým nabízí. Klienti si mohou být jisti, že jednáme plně v jejich prospěch, ale přesto k úspěšnému obchodu dojde až tehdy, jsou-li spokojeni všichni - jak prodávající, že skvěle prodal, tak kupující, že získal skvělou nemovitost, svůj nový domov. 
Tomáš Valtera, certifikovaný realitní makléř RE/MAX Alfa
Tomáš Valtera, certifikovaný realitní makléř RE/MAX Alfa

NÁŠ TÝM

Tomáš Valtera

Certifikovaný realitní makléř, konzultant, vedoucí týmu

Ing. Dana Rambousková

Realitní tým Tomáše Valtery             Hypoteční makléř, vázaný zástupce Gepard Finance, a.s. certifikovaný ČNB

Mgr. Jan Zajíček

Advokát

Kompletní zajištění smluvní dokumentace a advokátní úschovy pro bezpečný průběh celého obchodu.

Martin Cozl

Fotograf nemovitostí

Špičkové fotografie a videoprohlídky, které posouvají prezentace nemovitostí na vyšší úroveň.

Ing. Dalibor Andrejs

Zpracovatel PENB

Zpracování Průkazu energetické náročnosti budov PENB, technické průkazy staveb, projektová dokumentace.

Ing. Táňa Holoušová, CSc.

Odhadce nemovitostí

Soudní znalec v oboru ekonomika, stavebnictví.

VÝSLEDKY NAŠÍ PRÁCE

Pro makléře nemůže být příjemnějšího ocenění než hezká reference od spokojených klientů. Proto za ně opravdu děkujeme všem, kteří si udělají chvilku a vyplní Dotazník spokojenosti, který rozesílá po ukončení obchodu centrála společnosti RE/MAX Česká republika. 

Jedna z posledních referencí nás opravdu příjemně překvapila svým rozsahem... 

"Pan Tomáš Valtera je spolu s asistentkou pí.Rambouskovou naprosto dokonalý tým. V oblasti jakýchkoliv služeb jsem se i přes svůj věk 75 let s takovou profesionalitou, angažovaností a skvělým vystupováním ještě nesetkal - ani zde v Německu, kde žiji již 40 let, tak i v Čechách. Od samého počátku jsme získali s manželkou naprostou důvěru a s prodejem jsme neměli žádné starosti. O každém kroku v prodeji jsme byli okamžitě informováni. Naše jediná práce byla si vyzvednout na závěr peníze z prodeje bytu. Díky za výbornou spolupráci ! Jiří Brei"

... který snad mluví za vše. Byt se po důkladné přípravě podařilo prodat za maximální tržní cenu, která byla výrazně nad průměrem lokality zhruba dva měsíce (rezervace) od uveřejnění nabídky. 

Chcete vědět, o jaký prodej šlo?