PRODÁNO

Prodej bytu 3+1, Neratovice - Na Výsluní

Exkluzivně nabízíme kompletně zrekonstruovaný, slunný byt o dispozici 3+1 s lodžií a sklepní kójí v klidné části Neratovic s krásným výhledem do zeleně. Hledáte-li moderně a prakticky zařízený byt s dobře řešenou dispozicí, neměl by právě tento Na Výsluní uniknout Vaší pozornosti.

Neratovice jsou skutečně bohaté na občanskou vybavenost. Ve městě naleznete množství školek, základních i středních škol, nemocnici, polikliniku, řadu sportovních i kulturních zařízení (lední stadion, krytý plavecký bazén s tobogánem, posilovny, venkovní koupaliště, letní kino, kinosál v DDM, aj.). Město je zároveň spádovou oblastí pro okolní obce, díky čemuž zde naleznete veškeré potřebné úřady a kompetní síť supermarketů (Billa, Tesco, Penny, Lidl, Albert) a dalších služeb pro obyvatele. Dostupnost do Prahy je do 30 minut prostřednictvím MHD, autobusová zastávka je vzdálena 2 minuty chůze od domu, vlakové nádraží pak zhruba 15 minut.

Dům, ve kterém se bytová jednotka nachází, byl postaven v roce 1991 a přestože je spravován družstvem, byt je v osobním vlastnictví. Na přelomu tohoto a příštího roku je plánováno kompletní zateplení celého domu spojené samozřejmě se zcela novou fasádou a stavba nové střechy. V tuto chvíli již probíhá výběrové řízení na provedení kompletní revitalizace. V domě již jsou nová okna a lodžie, je zateplena čelní stěna a zabudovány nové výtahy v souladu s předpisy EU. V okolí domu je množství zeleně, zcela nově budované dětské hřiště, posezení pod vzrostlými stromy, zahrádkářská kolonie. Z druhé strany domu se pak nachází dostatečně kapacitní parkoviště, večerka a za parkovištěm Tesco.Byt v osobním vlastnictví se nachází ve 4. patře na pravé straně, díky čemuž má lodžii a okno z ložnice situovány přímo do zeleně. Byt je slunný a tepelně izolovaný mezi dvěma patry, nabízí tedy příjemné podmínky v průběhu celého roku. Byt je řešen jako 3+1 o velikosti 65,613 m2 a přísluší k němu sklepní kóje o velikosti 1,65 m2. Výhodné dispoziční členění, díky kterému jsou všechny pokoje neprůchozí, poskytuje dostatek soukromí všem členům domácnosti. Byt prošel na jaře 2018 kompletní rekonstrukcí, včetně nového jádra a rozvodů elektroinstalace. Vše přitom bylo navrhnuto tak, aby umožňoval svým majitelům variabilní využití jednotlivých prostor a byly použity současné materiály a technologie, aby bylo možné dodatečné přizpůsobení již novým majitelům na míru. Veškeré vybavení kuchyně, koupelny a šatny včetně spotřebičů je zcela nové, v záruční době (účtenky budou poskytnuty) a je součástí prodeje. Vše je tedy připraveno k okamžitému nastěhování a užívání.

Kuchyň s jídelním koutem

Obývací pokoj s lodžií

Koupelna s toaletou

Ložnice

Pokoj

Chodba a šatna

CENA NEMOVITOSTI

Cena nemovitosti: 2.945.000,- Kč.

Služby pro kupující zahrnuté v rámci převodu:

  • kompletní zajištění smluvní dokumentace, advokátní úschova a převod nemovitosti na kupujícího,
  • asistence při přepisu služeb na nového majitele,
  • odhad a zajímavé doplňkové služby zdarma, bude-li současně probíhat prodej Vaší nemovitosti,
  • zdarma vyřízení hypotéčního úvěru na kupovanou nemovitost.

Kontaktní formulář

 Pro rychlý kontakt volejte: 734 693 687

Ing. Dana Rambousková, realitní tým Tomáše Valtery