Pronájem bytu 3+1, Na Hřebenkách

Pronájem bytu 3+1 v atraktivní lokalitě plné zeleně a přitom se skvělou dostupností do centra Prahy - v ulici Na Hřebenkách. Byt se nachází asi 5 minut pěšky od autobusové zastávky, odkud jste za další 3 minuty na metru "B" - Anděl, nebo jen o trochu dále dojdete na tramvajovou zastávku Klamovka. Polohou je tedy ideální kombinace krásné, klidné lokality, která je obklopena parky (výhled přímo na park Mlynářka), mateřskými školami i ZŠ a vším, co je zapotřebí - a skvělé dopravní dostupnosti.

Celková podlahová plocha bytu činní 87,5 m2, plocha jednotlivých místností je orientačně uvedena ve fotogalerii (mohou být drobné odchylky). Byt je o dispozici 3+1, s koupelnou, samostatnou toaletou, komorou na chodbě a s 1 garážovým stáním v garáži přímo pod domem, do které se dostanete výtahem.

Byt je k dispozici ihned. Pronájem činní 19.900,- Kč měsíčně, parkovací stání v garáži 1.900,- Kč. Vratná kauce ve výši 2 měsíčních nájmů. Elektřina a plyn budou převedeny na nájemce. Záloha na služby a vodu je stanovena ve výši 2.250,- Kč - může být upraveno po dohodě dle počtu osob v bytě.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Půdorys bytu

Pro inspiraci - virtuální homestaging

KONTAKT NA MAKLÉŘE

Tomáš Valtera

731 682 238, tomas.valtera@re-max.cz