RODINNÝ DŮM - PRAHA KLÁNOVICE

(Kupující přiveden po 12 dnech v nabídce)

Za první republiky patřily Klánovice mezi nejslavnější česká letoviska a i dodnes mají unikátní kouzlo, které z této pražské části tvoří jedinečnou lokalitu plnou zeleně a neobyčejné atmosféry. Posezení na terase mezi vzrostlými borovicemi, vůně pohádkového lesa, procházka mezi překrásnými prvorepublikovými domy i nadstandardní občanská vybavenost jsou jen jedněmi z mnoha důvodů, proč by rodinný dům v Klánovicích neměl ujít Vaší pozornosti.

Prostorný dům je vhodný pro větší rodinu i jako dvougenerační nemovitost. Naleznete zde 6 velkoryse řešených pokojů, dvě koupelny, dvě kuchyně, garáž i prostorné technické místnosti, díky čemuž je dům vhodný i pro podnikatelské účely a úpravu dle vlastní potřeby. Bližší představu o nemovitosti můžete získat níže, přesto právě kvůli neopakovatelné atmosféře celého prostředí jednoznačně doporučujeme osobní prohlídku!

 

PRAHA - KLÁNOVICE

Ve 20. až 40. letech 20. století byly Klánovice významným centrem odpočinku pražské smetánky. Vedle Klánovických lázní z roku 1926 zde v období pomnichovské republiky a válečného protektorátu vyrostlo kvalitní golfové hřiště. Dnes je tato městská část místem luxusního rezidenčního bydlení uprostřed lesů a zachovalé přírody. Zastavěná plocha Klánovic je na východě a západě ohraničena největší souvislou lesní plochou na území Prahy - přírodními rezervacemi Klánovický les a Cyrilov (dohromady tvoří přírodní park Klánovice-Čihadla). Díky železniční trati zařazené do systému Pražské integrované dopravy je možné se dostat z Klánovic do centra do 30 minut.

Více informací naleznete na  https://cs.wikipedia.org/wiki/Kl%C3%A1novicehttps://www.praha-klanovice.cz/.

Zdroj: Wikipedia.org

CENA ZA NEMOVITOST

PRODÁNO.

V ceně zahrnuto:

  • kompletní zajištění smluvní dokumentace, advokátní úschova a převod nemovitosti na kupujícího,
  • zajištění přepisu služeb na nového majitele,
  • pomoc s vyplněním všech potřebných daňových formulářů a přiznání,
  • poradenská a konzultační činnost (budete-li chtít například provádět stavební úpravy atd. a nevíte-li, kam se obrátit pro různá povolení apod., vše co byste mohli potřebovat po zakoupení nemovitosti),
  • odhad a zajímavé doplňkové služby zdarma bude-li současně probíhat prodej Vaší nemovitosti,
  • zdarma vyřízení hypotéčního úvěru na kupovanou nemovitost.

PŘÍMÝ KONTAKT NA MAKLÉŘE


T.: +420 731 682 238

Tomáš Valtera