Rodinný dům - Nové Dvory (okr. Příbram) (prodáno)

Hledáte krásnou lokalitu, klid a přesto skvělou dostupnost jak do Prahy, tak k turisticky atraktivním místům? Obec Nové Dvory, jejíž historie spadá až do 15. století, spolu s málem přes 200 trvale žijícími obyvateli se může stát nejen vysněným domovem, ale i místem k celoroční rekreaci, ke které lokalita přímo vybízí.

Exkluzivní prodej rodinného domu 4+kk, pozemek 534m2

Rodinný dům v Nových Dvorech se nachází v dojezdové vzdálenosti do 10 minut k nejatraktivnějším místům nádrže Slapy a zhruba 40 minut stačí na dojezd do centra Prahy. Z Nových Dvorů zároveň jezdí přímá autobusová linka na Smíchovské nádraží s dojezdem 48 minut.

V obci je dům situován na jejím okraji, díky čemuž umožňuje překrásný výhled přes zahradu na okolní přírodu. Stojí na pozemku o výměře 76m2 (2 patra) a náleží k němu pozemek o výměře 534m2, který díky řešení a tvaru nabízí širokou škálu využití.

Jedná se o novostavbu, s čímž souvisí i relativně nízké provozní náklady. Dispozičně je dům postaven jako 4+kk, se dvěma koupelnami, z nichž je jedna před dokončením. Velkorysé dispozice jednotlivých místností však umožňují budoucím majitelům poupravit si prostory dle svých vlastních potřeb a představ. Přímou součástí domu je i garáž pro 1 vozidlo, venkovní prostor umožňuje parkování dalšího vozu a snadnou instalaci případného přístřešku.

NOVÉ DVORY

Obec Nové Dvory se nachází v okrese Příbram, kraj Středočeský, asi 15 km východně od města Dobříš. Ke dni 3. 7. 2006 zde žilo 200 obyvatel. V obci je plánována kanalizace a vodovod. Občanská vybavenost je závislá na okolních obcích, škola se nachází v blízkých Štěchovicích, policie v Dobříši, pošta spadá pod Nový Knín, do obce jezdí v pravidelném intervalu pojízdná prodejna. Tradiční ráz vsi dokreslují tradiční akce jako rozsvěcení vánočního stromku, Mikuláš, Máje, Čarodějnice a jiné, proto tuto nemovitost doporučujeme všem, kteří preferují klidné a příjemné místo s venkovským duchem, ale zároveň potřebují zůstat v dobré dojezdové vzdálenosti od větších měst, Prahy.

V textu byly použity informace a fotografie z obecního webu https://www.novedvory-pb.cz/, autor fotografie "Nové Dvory" Petr Munz.

CENA ZA NEMOVITOST

Cena nemovitosti: 4.473.000,- Kč

V ceně je navíc zahrnuto:

  • kompletní zajištění smluvní dokumentace, advokátní úschova a převod nemovitosti na kupujícího,
  • zajištění přepisu služeb na nového majitele,
  • pomoc s vyplněním všech potřebných daňových formulářů a přiznání,
  • poradenská a konzultační činnost (budete-li chtít například provádět stavební úpravy atd. a nevíte-li, kam se obrátit pro různá povolení apod., vše co byste mohli potřebovat po zakoupení nemovitosti),
  • odhad a zajímavé doplňkové služby zdarma bude-li současně probíhat prodej Vaší nemovitosti,
  • zdarma vyřízení hypotéčního úvěru na kupovanou nemovitost.

ONLINE POPTÁVKA

Zajímá Vás více, nebo se rovnou chcete domluvit na termínu možné prohlídky? Napište nám, rádi Vám vše potřebné doplníme a případně se těšíme na setkání! Pro zefektivnění sjednání prohlídky prosíme o uvedení více vyhovujících termínů.

PŘÍMÝ KONTAKT NA MAKLÉŘE


T.: +420 731 682 238

Tomáš Valtera