Služby pro kupující

Neztrácejte čas hledáním vhodné nemovitosti ke koupi, ověřováním správnosti a výhodnosti smluv nebo prověřováním technického stavu nemovitosti. S tím vším jsme schopni Vám pomoci také.

V rámci exkluzivní spolupráce Vám garantujeme vysoce nadstandardní postupy a individuální přístup pro nalezení té pravé nemovitosti dle Vašich představ.

Projdeme aktuální nabídku nemovitostí

Vyhledáme nemovitost , která nejlépe odpovídá Vaší představě, kterou si jasně nadefinujeme. Ve specifických případech využíváme i vysoce nadstandardních metod vyhledávání, pomocí nichž Vám můžeme nabídnout nemovitosti, které v běžné nabídce nenaleznete.

Velice často využíváme marketingové nástroje netradiční cestou pro vyhledání té vhodné nemovitosti - jako například dopisní letáky po okolí, kde hledáme, facebookové kampaně cílené na okolí, apod.

Stojíme při Vás i při procesu koupě

Domluvíme Vám termíny prohlídek, zúčastníme se jich s Vámi (případně Vás zcela zastoupíme při prvních prohlídkách a vezmeme Vás až na tu skutečně nejlepší, zhodnotíme prodejní cenu a začneme vyjednávat, projdeme formální, právní a další aspekty smluv a nemovitost a celkově ohlídáme proces převodu pro Vaše pohodlí a bezpečí.

Prodávající v tomto případě prověřujeme velmi důkladně, abychom maximálně zabezpečili celý průběh převodu. Zároveň pro Vás zajistíme hypotéčního poradce, který Vám pomůže zajistit financování v případě potřeby.

Doplňkové služby

Nechcete mít starosti s ničím, co s koupí nemovitosti souvisí? Poptejte možnost zajištění služeb přes nás. Individuálně pro Vás služby poptáme, vybereme nejvhodnější a zajistíme veškerou potřebnou komunikaci s dodavateli. Ať už se jedná o inspekci nemovitosti, stěhovací služby, malíře, firmy na provedení rekonstrukce, apod., zkrátka s naším týmem ušetříme Váš čas. Doplňkové služby nejsou všechny součástí ceny, proto jejich rozsah stanovujeme s klienty vždy předem, abyste přesně věděli o co máte postáráno.

Kolik tato služba stojí?

Cena služby se skládá z 3 částí, díky nimž můžeme klientům zaručit efektivní službu a garantovat jim cílené hledání striktně dle potřeb a přání klienta. Podmínky služby jsou jasně definovány ve smlouvě, proto klient vždy přesně ví, co a jak má od svého makléře garantováno.

  • Záloha na služby při podpisu smlouvy 5.000,- včetně DPH. Tato záloha je nevratná a po mnohaletých zkušenostech ji využíváme z důvodu, že se významně osvědčila v přístupu klienta k procesu spolupráce. Klient je více motivován skutečně přesně si ujasnit požadavky na hledanou nemovitost a makléř tak s přesnějším zadáním může kvalitněji pracovat s cíleným hledáním.
  • Smluvní odměna nastavená na základě náročnosti zadání a specifik hledáne nemovitosti. Samozřejmě čím více požadavků nebo konkrétních prvků, které je potřeba zajistit (například byt 3+1 v 2 a vyšším patře v rekonstruovaném domě s  bezbariérovým přístupem, terasou, velkou koupelnou s rohovou vanou, klimatizací v pokojích, do 5 minut chůze od metra C na Praze ...), tím je hledání náročnější a vyžaduje práci s majiteli bytů, kteří dosud prodej třeba ani nezvažovali. Fixní smluvní odměna je stanovena na základě odhadu náročnosti služby, předpokládaných investic a časového horizontu. Záloha složená při podpisu smlouvy je do této částky zahrnuta. Orientačně se jedná o 2-5% z kupní ceny vč. DPH (cenu ovlivní zejména nutnost investice například do letákové formy hledání v oblasti, kdy se platí tisk a roznos poštou, cílená online kampaň, apod., proto skutečně neváhejte poptat kalkulaci přímo pro Vaše hledání).
  • Odměna z vyjednané kupní ceny. Podaří-li se nám vyjednat pro Vás slevu, odměna je stanovena pevně na 30% z výše vyjednané slevy. Tento postup motivuje naše spolupracovníky k tomu, aby pro Vás udělali maximum, co je v jejich silách - tj. našli skvělou nemovitost, kterou budete chtít a domluvili její koupi za co nejlepší cenu.

Nejčastější dotazy


  • Co když si nemovitosti najdu v průběhu trvání smlouvy sám? Vaši aktivitu samozřejmě vítáme, důležité je, abyste v závěru koupil nemovitost, která přesně odpovídá Vaší představě. Nezáleží proto, kdo ji najde (na tuto část bude poskytnuta adekvátní sleva), ale záleží na tom, abyste nemovitost bezpečně nabyl a nenašly se na ní žádné závažné právní nebo technické chyby, které by Vás mohly ohrozit - především finančně. Ve spolupráci proto pokračujeme tak, aby se klient mohl spolehnout, že nemovitost, kterou kupuje, je v pořádku. Proběhl bezproblémový převod, včetně úschovy peněz u advokáta nebo notáře a vše bylo zkrátka zajištěno tak, aby byl proces koupě pro klienta co nejvíce usnadněn.
  • Co když si koupi z jakéhokoli důvodu rozmyslím a budu chtít od smlouvy odstoupit? Ve smlouvě budete mít přesně definované podmínky pro odstoupení - samozřejmě odstoupení je možné kdykoli, jen budete přesně vědět v jaké fázi je potřeba co uhradit. Záloha na službu je nevratná, ale pokud nemáte sjednány nějaké nadstandardní úkony, které se platí zvlášť a již proběhly, nic víc neplatíte - žádné smluvní pokuty či cokoli takového. 
  • Jakým způsobem postupovat v případě zájmu o službu? Kontaktujte nás. Můžete prostřednictvím formuláře níže, nebo zkrátka zavolejte, všechny kontakty máte zde na webu k dispozici. Ujme se Vás člověk z našeho týmu podle kapacity (abychom Vám zaručili, že se bude moct Vaší poptávce začít ihned věnovat) a domluví se s Vámi na dalších krocích. Probere s Vámi Vaši představu, odladíte si, jak přesně by měla Vaše hledaná nemovitost vypadat a na základě tohoto pak dostanete zpracovanou nabídku služby. V případě zájmu o spolupráci se připravena smlouva a pouštíme se do hledání.

Objednejte si nebo poptejte naše služby

Veškeré služby jsou ošetřeny smlouvou s jasně definovanými kalkulacemi služeb, které si objednáte - nestane se proto, že byste platili něco nad rámec ujednané dohody.

Pro klienty, kterým souběžně řešíme prodej jejich nemovitosti, je převážný rozsah služeb zdarma a je zahrnut do smlouvy o výhradním zastupování při prodeji jako bonusová, doplňková služba.