Služby pro kupující

Neztrácejte čas hledáním vhodné nemovitosti ke koupi, ověřováním správnosti a výhodnosti smluv nebo prověřováním technického stavu nemovitosti. S tím vším jsme schopni Vám pomoci také.

V rámci exkluzivní spolupráce Vám garantujeme vysoce nadstandardní postupy a individuální přístup pro nalezení té pravé nemovitosti dle Vašich představ.

Projdeme aktuální nabídku nemovitostí

Vyhledáme nemovitost , která nejlépe odpovídá Vaší představě, kterou si jasně nadefinujeme. Ve specifických případech využíváme i vysoce nadstandardních metod vyhledávání, pomocí nichž Vám můžeme nabídnout nemovitosti, které v běžné nabídce nenaleznete.

CENA: Individuálně dle specifik požadavku.

Pro klienty, kterým současně prodáváme nemovitost je tato služba. zdarma.

Stojíme při Vás i při procesu koupě

Vybrali jste si? Domluvíme Vám termíny prohlídek, zúčastníme se jich s Vámi, zhodnotíme prodejní cenu a dáme doporučení zda ji akceptovat či začít vyjednávat, projdeme formální, právní a další aspekty smluv a nemovitost a celkově ohlídáme proces převodu pro Vaše pohodlí a bezpečí.

CENA: individuálně dle rozsahu služeb.

V tomto případě spolupracujeme na základě nabídky, cenu ovlivňuje více faktorů.

Doplňkové služby

Nechcete mít starosti s ničím, co s koupí nemovitosti souvisí? Poptejte možnost zajištění služeb přes nás. Individuálně pro Vás služby poptáme, vybereme nejvhodnější a zajistíme veškerou potřebnou komunikaci s dodavateli. Ať už se jedná o inspekci nemovitosti, stěhovací služby, malíře, atd.

CENA: 300,- Kč / hod. vč. DPH

Rozsah služeb bude definován dle Vašich individuálních požadavků v objednávce.

Objednejte si nebo poptejte naše služby

Veškeré služby jsou ošetřeny výhradní smlouvou s jasně definovanými kalkulacemi služeb, které si objednáte - nestane se proto, že byste platili něco nad rámec ujednané dohody.

Pro klienty, kterým souběžně řešíme prodej jejich nemovitosti, je převážný rozsah služeb zdarma a je zahrnut do smlouvy o výhradním zastupování při prodeji jako bonusová, doplňková služba.