Prodej nemovitostí

Chcete prodat svou nemovitost zcela bez starostí, rychle a za nejvyšší možnou cenu? Kontaktujte nás, rádi Vám ukážeme, jak na to.

Odhad tržní ceny nemovitosti

Stojíte teprve před rozhodnutím, zda se Vám vyplatí prodat Vaše nemovitost právě teď? Spočítáme Vám aktuální výši tržní ceny i maximum, za které je možné nemovitost nabídnout.

Profesionální prezentace nemovitosti

Chcete prodávat svou nemovitost sami? Nejste si ale jistí, jak z její prezentace vytěžit maximum? Využijte našich služeb, rádi Vám pomůžeme prezentovat Vaši nemovitost jako profesionál.

Balíček služeb pro kupující

Koupě nemovitosti je ve své podstatě stejně náročná jako její prodej. Od stanovení toho co hledáte až po zjištění stavu nemovitosti, vyjednání reálné ceny a vyřízení bezproblémového převodu.

Výkupy nemovitostí

Potřebujete prodat svou nemovitost rychle? Peníze na účtu můžete mít již do 24 hodin od podpisu kupní smlouvy.

Aukce nemovitostí

Některé nemovitosti jsou jedinečné tím, že zájem o ně je výrazný a sejde se na ně více zájemců. Víte, jak z této situace získat co nejvíce? Jak uspořádat aukci a prodat Vaši nemovitost mnohdy i za výrazně větší cenu, než je její odhad? Pojďte se podívat, jak na to.

Zajištění financování

Téměř na počkání Vám můžeme spočítat možnosti poskytnutí úvěru a předložit Vám nejvýhodnější nabídku na trhu.

Chcete-li pomoci se zajištěním financování Vaší vysněné nemovitosti, investičního nákupu nebo i jen s refinancováním, kontaktujte nás.

Správa nemovitostí

Vlastníte nebo se chystáte pořídit si investiční nemovitost? Trápí Vás časové prodlevy mezi střídáním nájemníků, starosti s tím spojené a zvažujete, zda se Vám pronajímání nemovitosti vyplatí? Přenechte správu Vaší realitní investice zcela na nás. S garantovaným měsíčním příjmem, bez rizika a jednoduše. Zajímá Vás více?