Rekreační chata u Tasického rybníka

Rekreační chata v okrese Kutná Hora u obce Tasice, vzdálená asi 10 km od města Ledeč nad Sázavou, okouzlí každého návštěvníka svou unikátní polohou. Z převážné části se nachází přímo nad Tasickým rybníkem. S příjezdem po lesní cestě, celá obklopena stromy a krásnou přírodou je místem, které Vám poskytne klid i inspiraci.

Obec Tasice, část Bělé, je pro představu v dojezdové vzdálenosti do 20 minut Zruč nad Sázavou, 30 minut Kutná Hora, lehce přes hodinu do Prahy. Proslulá je zejména díky sklářské huti Jakub z roku 1796, kterou můžete znát ze seriálu Synové a dcery Jakuba skláře a která byla v roce 2014 prohlášena Národní kulturní památkou České republiky.

K chatě nepatří pozemek, rozkládá se většinou plochy přes břeh a nad vodou soukromého rybníka. S majiteleli rybníka bude sjednána nájemní smlouva. 12 m2 leží na pozemcích Lesů ČR, o nájemní smlouvě začínáme vést jednání. Z tohoto důvodu bude nutné chatku pouze rekonstruovat, nikoli ji strhnout, protože by již nebylo možné stejné umístění, které je opravdu jedinečné. Chata potřebuje kompletní rekonstrukci, především pak zpevnění podloží. Je zde přivedena elektřina, odpady a toaleta v chatě nejsou. Vodu je možné čepovat v nedaleké studni, vše ukážeme při osobní prohlídce.

Kupující, v případě vážného zájmu více zájemců, bude zvolen na základě předložení nejvýhodnější nabídky (výše nabídky, způsob a rychlost financování, apod.). Nerozhoduje tak pořadí prohlídek. Z důvodu, že se chata nachází na cizím pozemku, je zapotřebí počítat se zákonnou povinností předkupního práva. Pomoc se zajištěním financování je v případě potřeby v rámci služby RK. Pro termín prohlídky nás neváhejte kontaktovat, těšíme se na setkání!

Informace o prodeji

  • Kupní cena nemovitosti: 390.500,-
  • Nemovitost bude prodána nejvýhodnější nabídce, nikoli na základě pořadí prohlídek (systém podání nabídky bude zájemcům vysvětlen během setkání u chaty nebo na vyžádání).
  • Kupujícímu v rámci služby nabízíme pomoc se zajištěním financování.

Volejte 731 682 238

nebo pište na tomas.valtera@re-max.cz